parketvloer-kopen
Alphen aan den Rijn

Parketvloeren vakkundig laten leggen in Alphen aan den Rijn 

Wilt u een parketvloer laten leggen, opknappen of schuren door een parketspecialist? Schakel dan de hulp van De Jong Parketvloeren in. Met onze ervaring weten wij van elke parketvloer in Alphen aan den Rijn iets bijzonders te maken. Wij komen graag bij u op bezoek om de situatie met eigen ogen te bekijken. We horen graag uw wensen en geven u een passend advies. Zo weet u wat u kiest en worden al uw vragen beantwoord. 

Parketvloeren voor woonhuizen en kantoorpanden 

Een vloer bepaalt voor een groot deel de uitstraling van de ruimte. Het is daarom belangrijk dat u helemaal overtuigd bent van de parketvloer in Alphen aan den Rijn. Dit geldt zowel voor een nieuwe houten vloer, als voor het schuren of opknappen van een bestaande vloer. Laat ons weten wat wij voor u mogen uitvoeren en vul ons contactformulier in. Samen komen we tot de beste oplossing voor uw specifieke situatie.  

Houten vloeren in alle soorten en maten 

Nog altijd zijn parketvloeren een populaire manier van vloerbedekking. Niet alleen komen ze goed tot hun recht in vrijwel elke inrichting, de hardhouten vloeren zijn ook goed te combineren met vloerverwarming.  Bij De Jong Parketvloeren bieden wij u onder meer de volgende houtsoorten: 

  • Teak 

  • Eiken 

  • Esdoorn 

  • Notelaar 

  • Kastanje 

Hoe verloopt het leggen van een parketvloer in Alphen aan den Rijn? 

Het hout van uw keuze wordt door ons op de gewenste maat gezaagd. De parketdelen worden daarna door ons geschuurd en gelakt. Voor de afwerking gebruiken we een was of olie, dit is geheel afhankelijk van uw voorkeur. Het resultaat van onze inspanningen? Een parketvloer die een lange levensduur kent, vakkundig is gelegd en tot in detail is afgewerkt.  

Parketvloer in Alphen aan den Rijn met vloerverwarming 

De vraag naar een parketvloer die geschikt is voor vloerverwarming wordt steeds groter. Als aan bepaalde voorwaarden is voldaan, kan een houten vloer heel goed met vloerverwarming samengaan. Om de vloerverwarming goed te laten werken, is het belangrijk dat de luchtvochtigheid in uw woning of bedrijfspand altijd ligt tussen de 45 en 65%. Daarnaast is het van belang dat de parketsoort niet te dik is. Geschikte soorten hout in combinatie met vloerverwarming zijn onder meer: teak, bamboe en eiken. Wij helpen u graag bij het maken van de juiste keuze. U kunt alvast meer informatie lezen over de combinatie van vloerverwarming en parket op: www.vloerverwarmingenparket.nl. Direct een afspraak maken met De Jong Parketvloeren kan natuurlijk ook. Wij staan u graag te woord. 

 

Neem contact op

De Jong Parketvloeren logo
De Jong Parketvloeren

Stel uw vraag

Parketvloer kopen | Alphen aan den Rijn

© 2025 De Jong Parketvloeren | Site-Index | Privacyverklaring | Alle rechten voorbehouden | Sitemap

Designpro.nl | Z-IM